شوک: دختر جوانی که مدعی است ۳ سال قبل با وعده ازدواج پسر جوانی فریب او را خورده و مورد تعرض قرار گرفته با شکایت به دادگاه کیفری استان تهران خواستار مجازاتش شد.

رسیدگی به این پرونده از اسفند سال ۹۸ با شکایت دختر جوانی به دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد. دختر جوان در اظهاراتش گفت: سال ۹۵ از طریق یکی از دوستانم با او آشنا شدم. رابطه ما هر روز بهتر می شد تا اینکه یک روز کسری با این بهانه که قصد دارد من را به خانواده اش معرفی کند مرا به خانه شان دعوت کرد اما وقتی به آنجا رفتم متوجه شدم او تنهاست . می خواستم از خانه اش بروم که مرا مورد تعرض قرار داد. پس از آن هم به بهانه ازدواج و اینکه مرا دوست دارد۳ سال مرا اغفال کرد اما از چند ماه پیش ناگهان شماره تلفن و خانه شان را عوض و ارتباطش را با من قطع کرد.

پردیس پاتوق بزرگترین سایت سرگرمی ایران سال ,مرا ,ازدواج ,خانه ,جوانی ,دختر ,کرد اما ,وعده ازدواج ,تعرض قرار ,استان تهران ,مورد تعرض ,کیفری استان تهران ,دادگاه کیفری استانمنبع

وعده ازدواج دروغین برای اجرای نقشه شیطانی

گنده لات ها با قمه به هیچ کس رحم نکردند! +عکس

تولید محلولی موثر برای از بین بردن ویروس کرونا

سردار آزمون و یک بازیکن برزیلی گزینه‌های اصلی باشگاه ناپولی

۱۰ بازیکن سرعتی جهان +عکس

شماره پیامک و شرایط گرفتن وام یک میلیون تومنی یارانه

عشق جدید دنیا جهانبخت را بشناسید (عکس)

مشخصات

آخرین جستجو ها

نماوا کلیپ 6 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کلش آف طاقت بیار دو سوته خرید کن تحویل بگیر خرید اینترنتی دوربین عکاسی قیمت قطعات بلدوزر کوماتسو گل سنگ storekade2 قیمت باغ ویلا در تهراندشت